7039 ONICE GREEN AFGHANO VC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7039 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 278cm / 109inch |
| Height | 90cm / 35inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 822kg |
| Block | 7039 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 278cm / 109inch |
| Height | 90cm / 35inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 963kg |
| Block | 7039 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 278cm / 109inch |
| Height | 90cm / 35inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1100kg |
| Block | 7039 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 278cm / 109inch |
| Height | 90cm / 35inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1100kg |
| Block | 7039 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 278cm / 109inch |
| Height | 90cm / 35inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1090kg |
| Block | 7039 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 6 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 278cm / 109inch |
| Height | 90cm / 35inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1100kg |
| Block | 7039 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 7 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 278cm / 109inch |
| Height | 90cm / 35inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1100kg |
| Block | 7039 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 8 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 278cm / 109inch |
| Height | 90cm / 35inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1090kg |
| Block | 7039 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 9 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 278cm / 109inch |
| Height | 90cm / 35inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 276kg |